Культура

Обласний академічний театр у серпні відчинить свої двері

Новий сезон обласний театр розпочне у відремонтованій будівлі, а здадуть її в експлуатацію вже у серпні. У цьому очільника Луганщини Юрія Гарбуза запевнили під час робочого візиту на об’єкт. Відео телеканалу СТВ.

Луганский музыкально-драматический театр получит статус национального

Львовской филармонии и Луганскому областному украинскому музыкально-драматическому театру будет предоставлен статус национальных.

Об этом сообщил премьер-министр Украины Владимир Гройсман.

Команда «Метамісто: Схід» разом з місцевими активістами відкрили урбан-простір «ДРУЖБА»

КОД ЛИСИЧАНСЬКА: від дослідження до відкриття першого неформального центру вуличної культури та створення паблік-арту із цитат найбільш знаного вірша Сосюри.

З 7 по 15 липня в Лисичанську команда «Метамісто: Схід» разом з місцевими активістами відкрили урбан-простір «ДРУЖБА», розкрили «Міфологему міста» разом з художником Єжи Коноп’є під кураторством Олександра Михеда, а також провели зустріч щодо культурного та урбаністичного потенціалу Лисичанська.

Заходи, присвячені 3-й річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань та Дню українських миротворців

Заходи, присвячені 3-й річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань та Дню українських миротворців.

Северодонецкие танцоры — победители международного фестиваля в Болгарии

Северодонецкая студия спортивного танца «Магма» стала лауреатом первой премии на фестивале искусств «Звёздный прибой».

Северодончан приглашают на фестиваль украинской народной игрушки

Северодончан приглашают на фестиваль украинской народной игрушки

6 июля  накануне одного из самых колоритных старинных народных праздников Ивана Купала на берегу реки Красная Кременского района уже второй раз пройдет областной фестиваль украинской народной игрушки и игры.

Северодонецк отпраздновал День молодежи

Северодонецк отпраздновал День молодежи

Весело, драйвово, с музыкой и танцами 25 июня на площади перед ГДК отметили День молодежи и День Конституции Украины. Специально для этого дня был подготовлен комплекс мероприятий, которые в очередной раз доказали, что молодость – это не возраст от 16 до 35, а состояние души. В празднестве с удовольствием приняли участие северодончане и гости города различных возрастных категорий. 

У морі незабутніх вражень та зустрічей

У морі незабутніх вражень та зустрічей

Нещодавно понад 1200 юних школярів повернулися із захоплюючої літньої корабельної подорожі, яка була влаштована відділом освіти Сєвєродонецької міської ради з нагоди урочистого підбиття підсумків та відкриття ІІ зміни оздоровчої кампанії «Літо-2017».

В Сєвєродонецьку навчали волонтерів креативного простору

В Сєвєродонецьку навчали волонтерів креативного простору

В Сєвєродонецьку відбувся навчальний семінар «Школа для волонтерів креативного простору». В ході занятть 25 волонтерів отримали знання щодо ролі культурної дипломатії та креативних індустрій в згуртуванні громад, розбудові громадянського суспільства. Навчилися механізмів вирішення проблем громад за допомогою соціальних проектів.

Северодонецкое музыкальное училище выпустило 39 музыкантов

39 музыкантов закончили обучение в Северодонецком музыкальном училище имени Сергея Прокофьева. 40 процентов из них – сдали государственные экзамены на «отлично». Всем выпускникам присвоили звание «преподаватель». 

Последние комментарии