У морі незабутніх вражень та зустрічей

У морі незабутніх вражень та зустрічей

Нещодавно понад 1200 юних школярів повернулися із захоплюючої літньої корабельної подорожі, яка була влаштована відділом освіти Сєвєродонецької міської ради з нагоди урочистого підбиття підсумків та відкриття ІІ зміни оздоровчої кампанії «Літо-2017».

Уявний корабель прийняв на борт дітлахів у великому залі міського Палацу культури, звідки помандрував казковими островами, де на таборят чекали цікаві пригоди: інтерактивні ігри, концертно-розважальна програма, фотозвіти загонів.

А ще –  нагородження грамотами відділу освіти за активну участь у пошуковій грі «З Україною в серці», яка проводилася в рамках проекту з національно-патріотичного виховання дітей та молоді «З нас витікає Україна» під час оздоровчої кампанії «Літо-2017»; грамотами за активну участь таборів з денним перебуванням в оздоровчій кампанії «Літо – 2017» і реалізацію проекту «Добро починається з тебе». Крім того, дітлахи мали змогу переглянути виставку стіннівок від кожного табору «З Україною в серці», яка розташувалася в фойє МПК та демонструвала обласні центри країни, вишивку України по регіонах, квіти України, пам’ятні місця та природні заповідники. Наступного разу ці творчі карти будуть представлені на огляд сєвєродон­чанам під час урочистих заходів до Дня Конституції України, а згодом стануть пересувною виставкою, яка мандруватиме загальноосвітніми навчальними закладами міста.

Під час заходу учасників оздоровчої кампанії «Літо-2017» привітала головний спеціаліст відділу освіти Наталія Гаввіна: «Я знаю, що дорослі доклали максимум зусиль, знань та творчості для того, щоб зробити відпочинок юних сєвєродончан в пришкільних оздоровчих таборах цікавим, насиченим, пізнавальним і незабутнім. Бажаю, щоб такими ж цікавими та незабутніми для вас були й подальші літні дні. Нехай вони будуть чудовими, безпечними, теплими та світлими. Велика вдячність дорослим: педагогам, партнерам, медичному персоналу та кухарям за їх роботу. А дітям – за те, що пройшли цей оздоровчий марафон і зіграли в нашу гру. Одним з її результатів стала сьогоднішня незвичайна виставка карт України, яку першими побачать учасники другої зміни. Адже з 19 червня відкривається друга зміна оздоровчої кампанії в ЗОШ №5, 13 та ССШ №17. А СДЮК «Юність» та ЦДЮТ до 21 червня продовжують працювати в рамках першої зміни».

Зазначимо, що протягом трьох тижнів хлопці та дівчата відвідували 20 пришкільних та два позашкільних табори при ЦДЮТ та СДЮК «Юність», мета яких – оздоровити дітей, культурно й естетично розвинути та організувати дозвілля під час літніх канікул. Спеціально для цього була організована низка творчих заходів і культурно-розважальних програм. Серед них діти найбільше запам’ятали такі: «День здоров’я», «Свято мильних бульбашок», зелені свята на Трійцю, «Музична гостина», «День спорту та фізичної культури», «Свято бантиків», квести «Зростаємо українцями», «Останній герой», «Подорож до лісу», а також майстер-класи з виготовлення різних сувенірів та екскурсії.

Єлизавета, табір з денним перебуванням СЗШ №13:
– Девиз нашего отряда звучит так: «Наш отряд кока-кола, жить не можем без прикола. Дружные, смелые, на солнце загорелые». Именно поэтому всю первую смену мы старались как можно больше веселиться, прикалываться и играть в различные командные игры. Кроме того, для нас было организовано множество увлекательных мероприятий. Лично мне больше всего запомнился визит в пожарную часть и мастер-класс по лепке из соленого теста, который проходил в Центре туризма, краеведения и экскурсий учащейся молодежи.

Поліна, табір з денним перебуванням СЗШ №12:
– Мне очень понравилось ходить в школьный лагерь. Нас всюду водили, показывали, рассказывали и учили. Например, мы посетили школьную теп­лицу в коллегиуме. Ее хозяйка – Елена Витальевна рассказывала о всевозможных растениях, особенностях выращивания и магическом значении каждого из них. У нее в теплице очень много цветов. Мне там очень понравилось.
Еще мы смотрели аквариумных рыбок и посетили музей на предприятии «Азот».
Были дни, когда мы оставались в лагере, где тоже было много чего интересного. У нас проходили занятия по английскому, где нам давали много всевозможных интересных заданий как персональных, так и командных. Было здорово!
Я познакомилась с другими ребятами, еще больше сдружилась со своими одноклассниками. Мы сделали много поделок. Самая лучшая, по-моему, – работа с бисером, которую выполняли на Станции юных техников. Мальчишки делали самолетики, некоторые девчонки – кораблики, а моя компания – небольшие поделки: из гипса делали веточку, а из бисера – листочки, жучков и червячка. Вот бы все повторить!

Віка та Станіслава, мовно-фольклорний табір при ЦДЮТ:
– Ми вперше проводимо літо в літньому оздоровчому таборі. Раніше ніколи не були ні в пришкільному, ні в поза­шкільному, ні в іншому. Дуже цікаво. Тим паче, що в таборі ми не лише як відпочиваючі, а ще як волонтери. Допомагаємо слідкувати за молодшими та розважаємо їх. Нам це дуже подобається, навіть не очікували такого. Під час роботи табору у нас було багато цікавих заходів, концертних програм, квестів. Ми відвідували шкільні теплиці, пожежну частину, храмовий комплекс на Лісній дачі. В нашому таборі проходила також художня виставка однієї з дівчат. Крім того, було багато тематичних занять з англійської та української мови. Незважаючи на те, що ми перейшли до 9-го класу і більшість тем нам уже знайомі, нудьгувати не довелося. У нас була дуже цікава роль. З одного боку, ми, як дорослі,  слідкували за дітьми, допомагали в організації та проведенні розважальних заходів. З іншого, вже як діти, безпосередньо брали у них участь. Нам це дуже сподобалося. Якщо буде можливість, знову станемо таборятами-волонтерами.

 #

Верните детям нормальные

Верните детям нормальные лагеря!!!

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии