Наука и образование

Соцстипендию успейте оформить до конца февраля

Мы уже писали о том, кто и как может получить социальную стипендию. Юристы Всеукраинского благотворительного фонда "Горение" напоминают: получить деньги за январь еще можно. Для этого заявление на получение соцстипендии нужно подать до 28 февраля включительно. Об этом сообщается в постановлении Кабинета Министров Украины от 28 декабря 2016 № 1045.

Конкурс малюнків «Ліси поруч з нами»

Конкурс малюнків «Ліси поруч з нами»

З нагоди Міжнародного дня лісу, Національне представництво FSC в Україні за сприяння громадської спілки «Асоціація відповідальних лісопромислових підприємств України» з 15 лютого – 15 березня проводиться конкурс малюнків «Ліси поруч з нами».  Запрошуємо учнівську молодь всієї України взяти участь в конкурсі.

До уваги учасників ЗНО з неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей!

Для проходження ЗНО 2017 учасникам з неконтрольованих територій перш за все потрібно мати атестат українського зразка. Щоб його отримати потрібно подати заяву до загальноосвітнього навчального закладу протягом навчального року для проходження навчання на екстернаті або дистанційній формі. Школа допоможе вам у формуванні комплекту реєстраційних документів та надішле їх до регіонального центру.

Друзья! Давайте поиграем в ассоциации!

Друзья! Давайте поиграем в ассоциации!

Приглашаем всех желающих посмотреть выставку фотографий "Фотоассоциации", которая проходит на базе Северодонецкого экологического Центра с 6 по 28 февраля, т. 2-84-91

«Створюємо чи руйнуємо?»

«Створюємо чи руйнуємо?»

У Сєвєродонецькому міському Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з метою розвитку потенціалу дитячих та молодіжних об’єднань в питаннях сталого розвитку, привернення уваги місцевої влади, громадськості до екологічних проблем міст, залучення до природоохоронної роботи учнівської молоді, поширення екологічної обізнаності в рамках реалізації проекту Програми малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду, спрямованого на підтримку дій молоді задля чистого довкілля з 23 січня 2017 року проходила фотовиставка «Створюємо чи руйнуємо?».

В Северодонецке из-за морозов приостановили занятия в школах

В Северодонецке приостановили занятия в школах в связи с сильными морозами на два дня. Как сообщили ЛІГА.net родители учеников школы-коллегиума №3, занятий не будет ни сегодня, ни завтра.

Вихованці екологічного Центру закликають до підгодівлі птахів

Вихованці екологічного Центру закликають до підгодівлі птахів

Багато птахів на зиму відлітають в теплікраї,але не всі -частина залишається зимувати. В холодну пору року нашим пернатим друзям важко добути корм. Особливо після відлиг настають сильні морози і все навкруги поривається крижаною кіркою.

Вперше в Луганській області підтверджено результати неформального професійного навчання

Вперше в Луганській області підтверджено результати неформального професійного навчання

У Луганській області вперше результати неформального професійного навчання за професією «Кухар» підтверджено у Вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ). Згідно з Наказом Мінсоцполітики України від 16.03.2016 №256 Вище комерційне училище КНТЕУ стало одним із навчальних закладів, яким надано право проводити подібне підтвердження.

26 січня – Всесвітній день екологічної освіти

26 січня – Всесвітній день екологічної  освіти

Всесвітній день екологічної освіти (The World´s Environmental Education Day) бере свій початок в 1972 році, з Декларації Конференції Організації Об’єднаних Націй з проблем 
навколишнього середовища. Вперше був відзначений в Стокгольмі, Швеція в червні 1972 року. Проте з 1975 року, коли в Белграді відбувся Міжнародний семінар просвітницької діяльності з питань навколишнього середовища, і де була видана Белградська хартія екологічної освіти, проголошуючи свої глобальні цілі, кожного року 26 січня цей день відзначається на міжнародному рівні.

Школьники Луганщины представили ПРООН свои проекты для решения проблем своих громад

Школьники Луганщины представили ПРООН свои проекты для решения проблем своих громад

Во время двухдневного семинара более 30 школьников из Северодонецка (Луганская обл.) в командах учились писать проектные заявки, направленные на решение наиболее актуальных проблем своих громад, а также искали идеи, которые помогут сделать жизнь в своих громадах более безопасной и комфортной. Об этом сообщает пресс-служба ПРООН в Украине.

Мы в социальных сетях


Наш twitter канал

Последние комментарии