Экономика и бизнес

ПРООН допоможе об'єднаним територіальним громадам на Донеччині та Луганщині розробити стратегії розвитку

7 ОТГ в Донецькій та Луганській областях, в рамках Програми «Відновлення та розбудова миру» Програми розвитку ООН, отримають підтримку з розробки власних стратегій місцевого соціально-економічного розвитку. Також, завдяки відповідному проекту, група експертів надасть навчально-консультаційний супровід громадам стосовно планування їхнього організаційного розвитку.

Укрпошта запроваджує спеціальний сервіс для підприємців, що торгують з Молдовою у форматі е-commerce

Укрпошта спільно з Поштою Молдови пропонує українським підприємцям, які торгують в Інтернеті, спільне логістичне рішення - E- commerce Export Solution, що забезпечить швидку, зручну, надійну та економічно вигідну доставку товарів в Молдову.

"Укрзализныця" запускает новый поезд Ужгород - Лисичанск

Сейчас во Львове проходит важное мероприятие, на котором обсуждают перспективы развития делового туризма в Украине. В частности, как сообщил директор департамента экономики Закарпатской ОГА Денис Ман, на форуме обсуждалось много актуальных вопросов, в том числе - и транспортных.

На Днепропетровщине активизируется взаимодействие власти и бизнеса

На Днепропетровщине активизируется взаимодействие власти и бизнеса

Днепропетровский облсовет, ТПП и Ощадбанк подписали соглашение о сотрудничестве в сфере поддержки малого и среднего бизнеса. Теперь с бизнес-планом можно получить кредит в «Ощадбанке».

«Військові не підведуть Луганщину у відновленні мостів» - генерал-лейтенант Микола Мальков

«Військові не підведуть Луганщину у відновленні мостів» - генерал-лейтенант Микола Мальков

Військовослужбовці 19 окремого мостового загону 26-го об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України приступили до ремонтних робіт з капітального ремонту мосту в селищі Троїцьке, Попаснянського району.  Це вже другий об’єкт на Луганщині, після Томашівського мосту, який відновлюють військові, повідомляє прес-служба Служба автомобільних доріг у Луганській області

В Северодонецке сформировали штаб по запуску «Азота»

11 августа прошел первый штаб по запуску ЧАО «Северодонецкое объединение Азот», которое последние три года работало только периодически на привозном сырье.

Об этом сообщает пресс-служба ЛОВГА.

Реконструкція Сєвєродонецької ТЕЦ посилить енергобезпеку регіону, – Юрій Гарбуз під час зустрічі з китайськими інвесторами

10 серпня 2017 року голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз зустрівся з представниками Міжнародної інжинірингової компанії CCTEG та ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».

Децентрализация способствует развитию строительства

Децентрализация способствует развитию строительства

Объемы строительства, по данным Держстата, выросли в Украине почти на 25% за первое полугодие 2017 года. Ряд экспертов отмечают, что способствует данному процессу децентрализация, так как громады теперь могут распоряжаться своими доходами.

Сєвєродонецьке міське управління ДСНС повідомляє про підвищення пожежної небезпеки

Сєвєродонецьке міське управління ДСНС повідомляє про підвищення пожежної небезпеки

У зв’язку з підвищенням температури, яке спостерігається з початку серпня, Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах.

«Заря» отметит свой 100-летний юбилей

«Заря» отметит свой 100-летний юбилей

18 августа в г. Рубежное свое 100-летие отметит НПП «Заря». С начала своего существования завод по праву носит статус градообразующего и имеет особое значение для экономики региона. Поэтому планируется, что праздник работники, жители и гости города будут отмечать особенно масштабно. Подготовка идет уже полным ходом.

Последние комментарии