В Сєвєродонецьку навчали волонтерів креативного простору

В Сєвєродонецьку навчали волонтерів креативного простору

В Сєвєродонецьку відбувся навчальний семінар «Школа для волонтерів креативного простору». В ході занятть 25 волонтерів отримали знання щодо ролі культурної дипломатії та креативних індустрій в згуртуванні громад, розбудові громадянського суспільства. Навчилися механізмів вирішення проблем громад за допомогою соціальних проектів.

Активістами заплановано зробити селфі-стіну на будівлі публічної бібліотеки, створити скейт-парк та притулок для тварин, організувати свято для мешканців мікрорайону.

Тренінг проводився в рамках соціального проекту «Громадський простір «Паросток».  Ініціатива реалізується громадською організацією «Луганський прес-клуб» за підтримки «ПРООН в Україні» в партнерстві з Сєвєродонецькою міською радою та комунальним підприємством «Сєвєродонецький дитяче-юнацький комплекс «Юність».

В рамках проекту сформовано креативну команду, до якої увійшли журналісти, активісти громадських організацій, художники, музиканти, бібліотекарі, педагоги СДЮК «Юність».

Проектом заплановано підписання  меморандуму з учасниками та партнерами проекту, а головне ж – створення інкубатору креативних індустрій та культурно-просвітницьких проектів.

Проведення тренінгу підтримано Проектом Програми Розвитку ООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», що реалізується за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, в рамках підтримки міні-ініціатив у рамках Конкурсу для груп активних громадян, що брали  участь у візитах по обміну досвідом на тему: «Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом “знизу до гори”» в Луганській області та Донецькій області”.  

  • tr_006.jpg
  • tr_001.jpg
  • tr_007.jpg
  • tr_053.jpg
  • tr_014.jpg

Последние комментарии