Бойовики своїми обстрілами знову перебили подачу води на окуповані території

Протягом минулої ночі бойовики майже безперервно обстрілювали Станицю Луганську зі зброї різного виду, включаючи міномети та протитанкові керовані ракети (ПТУР). Постраждалих серед мирного населення немає, однак у селищі зруйновані будинки та перебита інфраструктура. 

В центральній частині райцентру, за 150 метрів від будівлі райдержадміністрації, пошкоджено магазин і приватний будинок, а на вул. Шевченка внаслідок прямого влучення повністю зруйновано будівлю. Крім того, пошкоджені лінії електропостачання на вул. Лермонтова та 1 Травня, світла там поки немає.

Сьогодні зранку, близько 7.30, бойовики обстріляли з мінометів також с.Болотене, що на самій лінії розмежування в Станично-Луганському районі. Перебита ЛЕП, яка живить електроенергією Деркульську дільницю водоканалу.

Саме через цю дільницю здійснюється постачання води на окуповану територію, а саме в міста Молодогвардійськ, Суходольськ, Краснодон та частину Луганська. Зараз вода в цьому напрямку не подається і найближчим часом подаватися не буде.

 #

Вот это звери! Сами себе воду

Вот это звери! Сами себе воду перекрывают!

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии