У Сєвєродонецьку визначили кращих юних спортменів

16 вересня, завершився чемпіонат області з тенісу серед дівчат та юнаків до 10, 12 та 16 років.

Обласна першість проходила п’ять днів, з 12 по 16 вересня на відкритих кортах ДЮСШ№1. За цей час на майданчику зустрілись понад 60 юних спортсменів з різних міст та районів області.

Як розповів головний суддя змагань Максим Сєвєрченко, страсті на кортах вирували усі п’ять днів змагань. Навіть наймолодші учасники змагались до останнього.

Так, за результатами чемпіонату області серед дівчат до 10 років І місце посіла Олеся Стрижак, другою стала Каміла Ібрагімова, третьою – Аліна Мартиненко.

Серед дівчат до 16 років місця розподілились наступним чином: І місце – Олександра Кулак, ІІ місце – Марта Лущанець, ІІІ місце – Ева Вакуленко.

Серед хлопців до 10 років першим став Олександр Зоярний, другим – Святослав Савчук, третім – Микита Манцев.

Серед хлопців до 12 років І місце завоював Денис Белинготов,  друге місце виборов Егор Воронцевич, третє у Михайла Шаповалова.

У віковій категорії хлопці до 16 років місця розподілились так: І місце – Ілля Ровенко, ІІ місце – Дмитро Дорошенко, ІІІ місце – Андрій Винников.

Чемпіони та переможці змагань отримали грамоти та медалі від управління молоді та спорту Луганської ОДА.