Двоборці Луганщини завоювали 23 медалі чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств

У ці вихідні в Харкові відбувся чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств розділу «Бойове двоборство». У змаганнях взяли участь більше тисячі найсильніших спортсменів з 17 регіонів України.

За інформацією управління молоді та спорту облдержадміністрації, команду Луганської області, сформовану на базі Відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» у Луганській області, представляли 14 спортсменів із дитячо-молодіжного фізкультурно-спортивного Товариства

«Клуб Східних єдиноборств та оздоровчих систем» м. Рубіжне.
Двоєборці змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки та всестильовому бої за версіями «Бойового двоборства» (Б-1 – Б-6). У цих змаганнях спортсмени вибороли 23 медалі: 6 золотих, 8 срібних та 9 бронзових.

Переможцями та призерами у своїх віково-вагових категоріях «Бойового двоборства» стали: