Луганські спортсмени привезли п’ять медалей з чемпіонатів України зі спортивного орієнтування

Минулих вихідних, 23-24 квітня, у місті Лубни (Полтавська область) відбулось одразу декілька змагань зі спортивного орієнтування: чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, бігом), Чемпіонат України серед ветеранів, Кубок України (3-4 етапи), Кубок України (3 етап, спринт, бігом).

Про це повідомляє управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Луганську область на змаганнях представляли вихованці Сєвєродонецької КДЮСШ№3: Олексій Коновалов, Поліна Котляр та тренер-викладач Олена Костіна.

Так, на чемпіонаті України серед юнаків та юніорів з орієнтування бігом на короткій дистанції в групі Ж-18 срібну медаль здобула луганчанка Поліна Котляр, а на змаганнях у спринті Поліна виборола бронзову.

На чемпіонаті України серед ветеранів з орієнтування бігом Олена Костіна завоювала три медалі в групі Ж-40: на короткій дистанції – срібло; на довгій дистанції – золото; на змаганнях у спринті – бронзу.