У Луганській області 30 листопада розпочинається другий тур вакцинації проти поліомієліту

Директор Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації Петро Клименко з метою ознайомлення з організацією проведення заходів щодо імунопрофілактики поліомієліту відвідав лікарняні заклади Новоайдарського району. 

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Днями заступник начальника управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Іллона Карпенко провела обласну нараду за участю дитячих педіатрів, отоларингологів та інфекціоністів, де обговорювалися питання проведення першого туру імунопрофілактики проти поліомієліту. Вакцинацією, яка пройшла на належному рівні, були охоплені всі райони та міста області, що знаходяться на території, контрольованій українською владою.

На нараді було зазначено, що Луганський обласний лабораторний центр періодично проводить дослідження на наявність вірусів поліомієліту у стічних водах обласних і міських лікарень та у відкритих водоймищах. За результатами аналізів проби води негативні, вірусів не виявлено.

Робота в цьому напрямку триває та знаходиться на контролі. Зокрема, дані дослідження проводяться у вірусологічній лабораторії Харківської області.

Від Дитячого фонду ООН (UNICEF) до Луганської області, як гуманітарна допомога, в достатній кількості вже надійшла вакцина проти поліомієліту. Другий тур імунопрофілактики почнеться 30 листопада з метою вакцинації дітей віком від 2 місяців до 6 років.

Последние комментарии