На Луганщині перебито залізничну колію та зруйновано шість будинків

За минулу ніч продовжились обстріли Луганської області з боку незаконних збройних формувань. Так, знову обстріляли м. Золоте – 4, в результаті зруйнований дах будинку на вул. Пархоменко. Господарів на момент обстрілу не було вдома. Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

У Станиці Луганській в результаті обстрілу зі сторони пам’ятника «Князю Ігорю» (під контролем «ЛНР») з мінометів, автоматичних та ручних гранатометів було знищено п’ять будинків. Чотири з них згоріли, один зруйнований в результаті прямого попадання. Газо-електропостачання працює у звичному режимі. 

«Терористи також пошкодили колію на перегоні Сентяновка – Шипилово. В цій місцевості залізницю підривали неодноразово. Це вже шостий підрив на цьому напрямку, – відзначив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука. Незважаючи на заяви керівництва ЛНР/ДНР про відведення важкої техніки та озброєння обстріли продовжуються, що в черговий раз свідчить про небажання терористів йти мирним шляхом для врегулювання конфлікту».

Последние комментарии