На Луганщині виявлено факт фінансування тероризму

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому СВ УСБУ в Луганській області за  фактом фінансування тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

У ході розслідування встановлено, що співробітниками УСБУ в області на території Попаснянського району Луганської області затримано партію товарів народного споживання та вилучено грошові кошти, які планувалось ввезти на тимчасово окуповану незаконними збройними формуваннями  територію України поза місцем розташування встановлених контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

На теперішній час виконуються слідчі дії, спрямовані на встановлення обставин правопорушення, у тому числі, можливого використання вилучених товарів і коштів для фінансування незаконних збройних формувань, які підпорядковуються терористичній організації «ЛНР» .

Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-5 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

Последние комментарии