Незначні крадіжки з магазину - значні проблеми в житті

Прокурором Сєвєродонецької місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення  у суді та доведено винуватість мешканки міста, яка знаходячись в магазині ТОВ «АТБ – маркет», розташованому за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 38–В, намагалась здійснити  крадіжку продуктів харчування.

Так, до ЧЧ Сєвєродонецького ВП ГУНП України в Луганській області надійшла заява від представника магазину ТОВ «АТБ – маркет», про те, що особа  С. намагалась здійснити крадіжку продуктів харчування і зникнути з місця скоєння злочину. Однак довести свої злочинні дії до кінця останній не видалося за можливим,  оскільки була затримана охоронцем магазину.  

 Під час судового розгляду обвинувачена повністю визнала свою вину у скоєнні нею кримінального правопорушення, суду надала пояснення, що вчинила злочин в стані алкогольного сп’яніння.

Вироком Сєвєродонецького міського суду Луганської області обвинувачену визнано винною у вчиненні злочину за ч.2 ст.15, ч.1 ст.185 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень в дохід держави.

 

М. Дадаян,  прокурор місцевої прокуратури

Последние комментарии