У Сєвєродонецьку відзначили День медичного працівника

У Сєвєродонецьку відзначили День медичного працівника

18 червня – професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України – День медичного працівника. Напередодні свята, 16 червня, у великій залі міського Палацу культури відбулися урочисті заходи, під час яких грамотами та подяками обласного і міського рівня, цінними подарунками й квітами відзначено провідних медичних працівників Сєвєродонецька.

Урочистість з нагоди професійного свята розпочалася із привітання начальника управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради Романа Водяника та голови Луганської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Галини Григоренко.

У їх вітальних словах звучали звернення до ветеранів медичної галузі, які свої знання, досвід, теплоту сердець віддали зціленню людей. У зверненні до молоді, яка починає свою діяльність, зазначалося, що їх завдання – увібрати все краще, що накопичено попередниками, стати для них гідною зміною. Крім того, Роман Валерійович наголосив, що на виконання соціальних ініціатив постійно здійснюється покращення матеріально-технічної бази лікувальних закладів міста, оновлюється парк сучасного медичного обладнання та проводяться капітальні ремонти приміщень: «У дні професійних свят прийнято підбивати певні підсумки. На сьогодні у кожному корпусі лікарень проходять ремонти. За останні роки ми не лише вистояли та пережили ті проблеми, які були пов’язані з військовими діями на Луганщині, а й почали розвиватися. Ми проводимо ремонти, оновлюємо основні засоби, освоюємо нові методики лікування. У нас уже працює коронарографія (сучасний метод дослідження артерій) та літотрипсія (медична процедура, націлена на фізичне руйнування твердих побічних утворень в тілі людини, таких як ниркові камені, камені в жовчному міхурі та камені в шлунково-кишковому тракті). Ми придбали сім автомобілів санітарного транспорту, дві хірургічні лапароскопічні стійки, які вже працюють. Придбано й до кінця літа буде встановлено Oxy-камеру – прототип барокамери і багато іншого. І я впевнений, що навіть медична реформа, яка анонсована та буде розпочата, також принесе нам розвиток. Зі святом вас, колеги!»

Із словами вдячності та привітання, а також для проведення церемонії нагородження на сцену виходили в.о. міського голови Сергій Зарецький, заступник міського голови Олексій Ярош, а також інші посадові особи міської ради. Вони висловили слова подяки усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх сумлінну і віддану працю.

«Пріоритетним завданням команди, яку представляє управління охорони здоров’я, депутатський корпус та керівництво міста, визначено ґрунтовну модернізацію медичної сфери міста, мета якої – зробити медицину доступною і якісною для кожного сєвєродончанина. Ваша щоденна сумлінна праця, високий професіоналізм і відданість справі – це запорука успіхів та кращого майбутнього. Я вітаю вас з професійним святом і бажаю миру, добра та щастя», – підкреслив у своїй промові заступник міського голови Олексій Ярош.

Звучали слова вітання і подяки також від головних лікарів медичних закладів міста та настоятеля Михайла.

Гарний настрій забезпечили творчі колективи МПК та ДМШ №1, які підготували святковий концерт для медичних працівників. І вони на це заслуговують, адже лише за п’ять місяців поточного року працівники охорони здоров’я нашого міста прийняли та обслужили 209 тис. 431 людину. Серед них 26 тис. 577 – внутрішньо переміщені особи.

 

Олеся ПЕТРОВА

Последние комментарии