З РФ прибула чергова партія підкріплення для бойовиків

З РФ прибула чергова партія підкріплення для бойовиків

З Російської Федерації прибула чергова партія підкріплення для бойовиків. “Через Свердловськ у напрямку Краснодону доставлено 2 танки, у Ровеньки – 7 цистерн з пальним. Через район Савур-Могили у напрямку Торезу проїхало 10 танків, 2 САУ «Гвоздика». Ця техніка ремонтувалася на російській території”, - повідомив під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку відбулося 12 обстрілів з боку бойовиків, зокрема 4 – з важкого озброєння. Знову загострилася обстановка у Попаснянському районі. Протягом дня бойовики, що підтримуються Росією, неодноразово застосовували легке озброєння, а після заходу сонця – міномети і гармати. Українські військові відкривали вогонь у відповідь. Крім цього, бойовики здійснювали обстріли у Станиці Луганській та околицях, а також у Старому Айдарі. З огляду на агресивні дії незаконних збройних формувань, розведення сил і засобів у Станиці Луганській наразі неможливе.

“На Донецькому напрямку відбулося 3 ворожих обстріли, всі – з використанням важкого озброєння і у різних місцях. Противник порушив режим тиші на Світлодарській дузі та в Авдіївці. Кожен обстріл тривав від 30 до 45 хвилин. Ворог випустив по наших позиціях понад 50 мінометних мін. На Маріупольському напрямку відбувся 21 обстріл з боку бойовиків, зокрема 7 – з важкого озброєння. Сили АТО зафіксували  мінометні обстріли з боку бойовиків лише у двох точках – це Красногорівка та Водяне. "По наших позиціях випущено понад 80 мінометних мін. Загалом противник порушує режим тиші по всій лінії фронту. При цьому на всіх основних рубежах українські війська відкривали вогонь у відповідь”, - деталізував речник Міністерства оборони України з питань АТО.

За минулу добу внаслідок бойових дій 2 українських військовослужбовців загинули, 2 – отримали поранення. Бойовики, що підтримуються Росією, організували 7 польотів безпілотників на всіх напрямках.

Последние комментарии