Від отруєння контрафактним алкоголем на Луганщині померло двоє осіб

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідується Слідчим відділом фінансових розслідувань Державної податкової інспекції у місті Сєвєродонецьку Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, що призвело до отруєння та загибелі  людей в місті Рубіжне Луганської області, тобто за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 204 КК України

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканці міста Рубіжне Луганської області шляхом використання мережі Інтернет придбали алкогольні напої неналежної якості, розфасовані в поліетиленові ємкості об’ємом 10 літрів кожна. Внаслідок вживання вказаної неякісної алкогольної продукції померло двоє місцевих мешканців. На теперішній час ще один постраждалий знаходиться у лікарні.

Досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на дослідження всіх обставин кримінального правопорушення та зібрання доказів.

Хід досудового розслідування контролюється прокуратурою області.

Довідково:  санкція ч.3 ст.204 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від п'яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для виготовлення вказаної продукції.

При придбанні алкогольної продукції необхідно звернути увагу на такі ключові аспекти як марка акцизного податку, етикетка та тара, в яку розлито алкоголь. У разі виявлення неякісної алкогольної продукції необхідно звернутись до територіальних органів Державної фіскальної служби.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

Последние комментарии