Чотирьох поплічників терористів затримала СБУ на Донбасі

Чотирьох поплічників терористів затримала СБУ на Донбасі
На Донеччині Служба безпеки України спільно з поліцією затримала інформатора терористичноїорганізації «ДНР», повідомляє прес-центр СБУ.
Впродовж тривалого часу зловмисник передавав бойовикам інформацію про місця дислокації, маршрути переміщення військової техніки та особового складу підрозділів антитерористичної операції. Використовуючи його дані терористи неодноразово обстрілювали позиції українських бійців. Поліція відкрила кримінальне провадження  за ч. 1 ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій) Кримінального кодексу України.

Також співробітники СБ України затримали мешканця Луганщини, який телефоном та черезсоціальні мережі передавав терористам «ЛНР» інформацію про місця дислокації та переміщення військовослужбовців Збройних сил України на лінії бойового зіткнення. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) ККУ. Одразу двох поплічників терористів затримали оперативники спецслужби у Краматорську. Один з них під час окупації міста охороняв захоплене приміщення міськради, чергував на блокпостах та перевіряв документи і автотранспорт громадян.

Інший – надавав бойовикам транспортні послуги, власним авто перевозив їх містом, доставляв продукти та цигарки.

Видео СБУ Чотирьох поплічників терористів затримала СБУ на Донбасі

Відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.

Последние комментарии