ПРООН спільно з Європейським Союзом впроваджує кращі практики місцевого розвитку в містах України

ПРООН спільно з Європейським Союзом впроваджує кращі практики місцевого розвитку в містах України

15 травня 2015 року в м. Рубіжне, Луганської області відбулося підписання Угоди про партнерство між Програмою розвитку ООН та міською радою міста Рубіжне. Угоду підписано в рамках реалізації нового компоненту розвитку міст Проекту ЄС \ ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) у Луганській області. 

У місті Рубіжне, в рамках нового компоненту Проекту МРГ, організації місцевих громад у партнерстві з органами місцевого самоврядування та ПРООН спільно вирішуватимуть питання місцевого розвитку, сприятимуть становленню «ефективного власника житла», поширюватимуть методи ефективного управління та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

У нашій області міста Рубіжне та Сєвєродонецьк стали партнерами Проекту ЄС \ ПРООН МРГ у рамках компоненту розвитку міст. Завданням цього компоненту є надання допомоги громадам 24х визначених на конкурсних засадах міст, чисельністю населення 10 - 150 тисяч, Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Полтавської, Дніпропетровської, Харківської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Донецької та Луганської областей у покращенні місцевого самоврядування та підвищенні якості послуг населенню.

Таке партнерство сприятиме впровадженню кращих практик місцевого розвитку, орієнтованого на громаду, впровадженню сучасних методів і принципів муніципального управління, реформуванню відносин та підвищенню енергоефективності в житловому секторі. У рамках компоненту розвитку міст, МРГ планує реалізувати не менше 300 мікропроектів, а у 15 містах сприяти впровадженню інноваційних практик у муніципальному управлінні.

Більше інформації про проект МРГ можна знайти за такими посиланнями:
• Сайти Проекту МРГ – III – www.cba.org.ua/three 
• Сайт Програми розвитку ООН в Україні - www.undp.org.ua

Последние комментарии