Підтримайте першу обласну акцію «Квітуча Луганщина»!

Підтримайте першу обласну акцію «Квітуча Луганщина»!

Шановна громада!
Запрошуємо вас 24 та 25 червня разом із нами прийняти участь у наведені порядку засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Ми, разом із нашою командою, працівниками державних та комунальних установ на честь щорічного для України «Дня довкілля» плануємо висадити квіти замість бур’янів.

Чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села та міста. Кожен мешканець області, за бажанням, може зробити свій внесок у спільну справу і докласти зусиль, щоб навіть найвіддаленіші куточки Луганської області стали чистішими та охайнішими, а Сєвєродонецьк відповідав своєму новому статусу. Ми віримо, що всі мають таке бажання!

Ми запрошуємо всіх стати екологічними волонтерами та підтримати першу обласну акцію «Квітуча Луганщина». 
Не будьмо байдужими, дбаймо про землю, на якій живемо. Разом, спільними зусиллями зробімо все можливе, аби у нашому Луганському краї завжди панували мир і злагода.

 #

То есть благоутройство города

То есть благоутройство города уже окончательно скинули на "небайдужих"? Круто, сэкономленные на этом деньги можно со спокойной совестью... ну вы понимаете...

 
 #

Здравствуйте, уважаемые

Здравствуйте, уважаемые организаторы акции! Прошу вас обратить внимание на оформление газона перед автозапровкой и автовокзалом. Здесь и начинается город Северодонецк для приезжающих в него. Акция могла бы стать ежегодной, но все же в мае, хотя в мае все заняты.

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии