Бюджет-2010

Останні п’ять років Сєвєродонецьк є дотаційним містом. Це означає, що надходження міського бюджету не перекривають його витрат. Цьогорічний бюджет — у загальній сумі 290 мільйонів 800 тисяч гривень — гірший від попереднього на 35 відсотків. Такі дані оприлюднила сьогодні на прес-конференції Начальник фінансового управління міської ради — Ольга Дашевська. Якщо з цієї суми відняти захищені статті витрат (тобто вартість медикаментів, дитячого харчування та енергоресурсів), то навіть на зарплатню бюджетникам не вистачить шести мільйонів гривень. Про інші розходи мова навіть не ведеться. Отже, наше місто, як і інші, поставлене в умови оптимізації та скорочення бюджетних витрат. А відтак, скоріше за все доведеться зменшити чисельність працюючих у позашкільних та спортивних закладах міста, - тому що вони не є обов’язковими, а їх утримання коштує бюджету близько семи млн.грн. на рік.

Отже, якщо торік у місті було важко запланувати капітальні витрати, то цього року не балансуються навіть поточні видатки. Тобто усім бюджетним установам на господарчі розходи годі й сподіватися. Цього року затягнути пояси доведеться і комунальникам: 3,5 мільйони гривень — ледве вистачить на вуличне освітлення, утримання цвинтаря, часткове озеленення та вивіз сміття.

Наразі пригнічують ситуацію у місті і державні борги з виплати субвенції: до них належать різного роду компенсації — за перевезення пільговиків у громадському транспорті, за нарахування житлово-комунальних субсидій та інших пільг. Так, з 15 мільйонів нарахованих субсидій компенсовано лише 10, а транспортникам — і того менше — два замість восьми. Та все ж місцеві фінансисти не втрачають надії, що місто виживе.
Наталія Войнова
Подробиці на каналі СТВ у “Новинах. Час місцевий”

 #

Поддерживаю. Нужно

Поддерживаю. Нужно поподробнее. Экономить нужно путем сокращения штатов, которые неимоверно раздуты.

 
 #

При всем уважении к

При всем уважении к горсовету, хотелось бы побольше информации видеть о работе горсовета на Официальном сайте горсовета (не только новости от "Сев.вести"), но решения, принятые исполкомом и сессиями в полном виде.

 
 #

При всем уважении к

При всем уважении к начальнику финансового отдела, хотелось бы увидеть опубликованным бюджет Северодонецка-2010, что позволит самостоятельно проанализировать ситуацию.
Например, так как это делают в Николаеве http://ngik.gorsovet.mk.ua/ru/showdoc/?doc=15004

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии