Новорічна ялинка

У Сєвєродонецьку стартували новорічні свята для дітей. Міський палац культури презентував нову музичну казку, організувати яку належним чином допомогла міська влада. За її підтримки оснастили сцену яскравими декораціями та підготували нові костюми для головних персонажів казки, а також по-святковому оформили приміщення палацу культури. На прем'єру новорічної феєрії запросили школярів, які відзначилися у навчанні, творчих конкурсах і спортивних змаганнях.

Вже 15 років міський палац культури не бачив подібного новорічного казкового дійства для дітей. Та й учасників святкової феєрії, задуманої художнім керівником палацу Тетяною Лукашовою, було не набагато менше, ніж глядачів — понад півтори сотні — і це лише один склад. У шоу, яке готувалося впродовж двох місяців, взяли участь чимало співробітників та всі колективи палацу культури: народний молодіжний театр, хореографічні колективи “Мрія”, “Дана”, “Еврика”, “Талісман”(він презентував кілька прем'єр), а також вокальні ансамблі “Струмок” та “Луч”. За основу вистави покладено добре відому музичну казку Павла Фінна “Новорічні пригоди Маші та Віті”. Щоправда у викладі сєвєродончан вона стала більш сучасною і поповнилась новими персонажами. До всіх перепетій сюжету активно залучали глядачів, а ті охоче відгукувалися. В решті-решт викрадену Снігурку знайшли і головне правило усіх казок було  дотримано.

Першими подивитися новорічну феєрію запросили молоду еліту міста — переможців творчих конкурсів та предметних олімпіад, спортивних змагань, відмінників навчання. Від кожної школи прийшли по десять представників, а також кращі вихованці Центрів дитячої творчості та туризму, станції юних натуралістів, активісти дитячої організації “Дивосвіт”. Приємні враження після вистави залишились не лише у малечі, а й у більш старших глядачів.

Побачити яскраву музичну казку зможе ще немало юних сєвєродончан. Виставу у міському палаці культури демонструватимуть до кінця тижня.

Наталія Літовченко

 #

Я так понял, что общего

Я так понял, что общего праздника для всех учеников младших классов в Ледовом дворце, который проводили ежегодно, теперь не будет?

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии