Студенти одного з луганських вузів до 2015 року зможуть учитися в європейських вузах за кошти ЄС

За даними управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації, студенти Луганського національного університету імені Т.Г.Шевченка до 2015 року зможуть учитися в європейських вузах за кошти ЄС.

Грант виділений строком до жовтня 2015 року. Він призначений на оплату дорожніх витрат, а також витрати, пов’язані з навчанням і мешканням студентів, аспірантів, магістрантів ЛНУ у вузах Литви, Австрії, Угорщини, Італії, Латвії, Іспанії, Великобританії.
 
На сьогодні вуз провів попередні переговори з низкою європейських університетів, а саме: Університетом Міколоса Ромеріса (Литва), Університетом ім. Іоганна Кеплера (м. Лінц, Австрія), Університетом Печ (Угорщина), Університетом Солено (Італія), Вищою школою бізнесу Turiba (Латвія), Університетом Аліканте (Іспанія), Університетом Гламорган (Великобританія).
 
Європейські партнери ЛНУ відзначили, що приємно здивовані різнобічністю академічних програм, кількістю кваліфікованих викладачів, а також великою кількістю іноземних студентів, яких приймає університет.
 
Головними критеріями відбору учасників стануть науковий потенціал їх робіт, а також знання мови. У вузі існує низка мовних центрів, де можна освоїти всі необхідні для участі в проекті іноземні мови. Зокрема, це ті, що фінансуються посольствами різних країн: Гете-центр, Навчальний комплекс «Лінгва» та ін.
 
Зазначимо, що окрім ЛНУ подібні гранти отримали також ще 16 вузів різних європейських і пострадянських країн. Координацію проекту здійснює європейське Агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA). Проект «Erasmus Mundus» передбачає студентську мобільність, організовану в три групи. Перша група зможе починати здійснювати поїздки у вересні-листопаді 2012 року.
 #

Здорово! Это положительная

Здорово! Это положительная новость.

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии