Найкращі акули пера

Сьогодні у виконкомі нагороджували кращих акул пера року, з нагоди дня журналіста. Роботи оцінювалися за шістьма тематичними номінаціями. За словами членів журі, а до їх складу входили керівники засобів масової інформації та адміністрація виконкому, обрати найгідніших було дуже важко. Кореспонденти ТРК “СТВ” здобули перемогу у двох номінаціях.

Ірина Ситнік, корреспондент “Сєвєродонецьких вістей”, працює журналістом з 1988 року. Каже, що дуже любить свою роботу. Особливо цікавиться життям афганців, чорнобильців та ветеранів Великої Вітчизняної, про них і пише із задоволенням, викладаючи на папері спогади та сподівання цих людей. Проблеми своїх героїв пропускає крізь себе, тому матеріали з-під її пера виходять особливо проникливими і цікавими читачу. Не залишили байдужими статті Ірини Федорівни і журі міського конкурсу. Саме вона здобула перемогу і отримала звання “Журналіст року 2010”. На камеру розмовляти відмовилась. Каже, публічності їй не треба.

Володимир Вєденков, головний редактор “Сєвєродонецьких вістей” був одним із членів журю конкурсу. За його словами, усі представлені роботи були сильними. Зробити вибір було нелегко. Володимир Григорович зазначив, що багато професійних робіт залишилися без уваги журі, і розповів про ту, що запам’яталася йому найбільше.

Нагороджували переможців міський голова Володимир Грицишин та секретар міської ради Галина Слупська, саме вона і була головою журі. У номінації “Гордість нашого міста” перемогла кореспондент “Сєвєродонецьких вістей” Лариса Гордєй. Олена Шукайло, кореспондент та ведуча нашого каналу, стала переможницею в номінації “Громада та влада”. До речі, Олену відзначили нагородою і в обласному конкурсі, який проводила Луганська обласна податкова інспекція.

Ще одну нагороду у номінації “В центрі уваги” отримала кореспондент нашого каналу Ірина Шинкарьова. В номінації “Здоров’я нації” перемогла Людмила Клємєшова, журналіст телестудії Азоту. Метр сєвєродонецької журналістики Семен Перцовський, редактор газети “Сєвєродонецький Хімік”, був відзначений за творче та плідне довголіття. Усім переможцям було вручено квіти, солодкі подарунки та сувенірні ручки, які надала громадська організація “За Сєвєродонецьк!”. Переможниця конкурсу Ірина Ситнік отримала грошову премію.

До дня журналіста грамотою від Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення нагородили директора ТРК “СТВ” Наталію Ізразцову за вагомий внесок у розвиток електронних засобів масової інформації, високий професіоналізм та сумлінну працю.

Ірина Шинкарьова

Последние комментарии