Ми поділяємо Європейські цінності

18 травня 2011 року учасники Обласної Вікторини з історії Угорщини, роботи яких відзначило журі, були прийняти в Посольстві Угорської Республіки в м. Київ.

Під час зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні пан Міхаль Баєр подякував молоді за інтерес до історії Угорщини, познайомив з роботою Посольства, розповів про свою діяльність на міжнародній арені.

Особливу увагу Посол присвятив відповідальності Угорщини під час головування в Європейському Союзі. Оцінюючі сучасні відносини України та Європейського Союзу, пан Міхаль Баєй, сказав: «Угорщина завжди однозначно виступала за розширення ЄС, за поглиблення європейської інтеграції. Ми підтримуємо Україну і є її надійним партнером на шляху до ЄС, але важливо чітко усвідомлювати: подолати цей шлях можуть тільки ваш уряд, ваш народ і суспільство, об’єднавши зусилля і прагнення.»

Всім учасникам зустрічі були вручені сувеніри, а переможцям конкурсу, які нагороджені путівками до Угорщини, представники Посольства побажали успіхів під час подорожі до Угорської Республіки.

У другій половині дня молодь була запрошена ще на одну зустріч - в Представництво Європейського Союзу в Україні. Їх приймав прес-аташе Давид Стулік, який відзначив, що євроінтеграція  - це поступовий і дуже складний процес, але Європейський Союз і надалі всебічно буде сприяти Україні через програму «Східне партнерство».

Говорили про освітні програми. Давид Стулік поділився своїми враженнями від участі в святкування Днів Європи 2011 в Україні, зокрема в м. Миколаїв. Всі учасники отримали подарунки з європейською тематикою, а саме головне - відчули доброзичливий прийом як від представників Посольства Угорщини, так і від Представництва ЄС.

Серед учасників були і 3 представника нашого міста: Метьолкіна Юлія (учениця Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії), Карабут Михайло (учень школи №16), Шевченко Олександр (учень Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею). Сьогодні ЛОГО Бізнес-клуб «Європейський вибір» отримав багато листів подяки від учасників вікторини, їх батьків та вчителів.

  • embassy2.jpg
  • embassy3.jpg
 #

Ми поділяємо Європейські

Ми поділяємо Європейські цінності..... крім їхнього рівня життя та оплати праці...((

 
 #

Против людей, изображённых на

Против людей, изображённых на фото, ничего не имею, абсолютно. Но сами фото - УЖАСНЫ!!

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии