28-ма сесія міської ради

22 грудня відбулося пленарне засідання 28-ї сесії Сєвєродонецької міської ради шостого скликання. У її роботі взяли участь 44 з 50 депутатів.

Порядок денний сесії містив понад 70 питань. Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2011 рік. 270 тис. грн. дотації з державного бюджету направлено на оплату теплопостачання шкіл міста. За рахунок збільшення видаткової частини зі спецфонду міського бюджету виділили кошти на капітальний ремонт ДЮСШ-2, за рахунок перерозподілу видатків - на фінансову підтримку комунальних підприємств міста.

На сесії затверджено тимчасовий обсяг міського бюджету на перший квартал 2012 року. До прийняття державного бюджету його щомісячний розмір становитиме 1/12 частину від міськбюджету поточного року.

Депутати заслухали звіт про виконання плану роботи Сєвєродонецької міськради і її виконавчих органів за 2011 рік і затвердили новий план на 2012 рік. Паралельно був затверджений і план роботи з висвітлення діяльності міськради і її виконкому в новому році.

Прийняті програми енергоефективності відділу освіти та закладів відділу у справах сім'ї, молоді та спорту на 2011-2015 рр., а також міська програма «Захист прав, свобод і законних інтересів дітей у м. Сєвєродонецьку» на наступні п'ять років. У новій редакції затверджено статут волейбольного клубу «Сєвєродончанка».

Як завжди, на порядку денному сесії переважали земельні питання. По них прийняті відповідні рішення.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

 #

товарищи цел власти придти к

товарищи цел власти придти к власти и максимально быстро разбогатеть. Но валноваться не стоит голосуйте на следующих выборах может повезёт, тут уж как карта ляжет.

 
 #

да это мы налогоплатильщики

да это мы налогоплатильщики дожны решать давать ИМ премии или нет тк мы им платим зарплаты двери в исполкоме противно взятся-грязные,а они себе премии,да не денег жалко,что словно в суконных очках ходят по городу в какую европу ? приведите головы в порядок! господа прозасидавшие! тимошенко юв тоже думала,,,

 
 #

покажите карту жителям

покажите карту жителям города,как вы поделили землю и кому,что пренадлежит именно В А М !

 
 #

С детским питанием

С детским питанием плохо???
Подорожало???
Или пиво подорожало ... а может курятина (в смысле сигареты)...
А может хватит надеяться на кого-то и стоит надеяться только на себя

 
 #

Это общий порядок для

Это общий порядок для госслужащих. Чего возмущаться? Бесплатно что ли будут решать ваши проблемы? И хватит уже поднимать эту тему. Никто не хочет работать без оценки его труда.Мало того обоснуйте, почему не надо давать премию. У нас много халявщиков, которые любят наблюдать как работают другие. И сами при этом уклоняются от любой переработки.

 
 #

И как всегда было принято

И как всегда было принято решение о премировании мера города В.В Казакова и его замов за отличную работу. Ведь в городе всё чудесно, и денег на премии завались. А на добавить немного на детское питание не хватило.

 

Настройки просмотра комментариев

Включен режим "только для чтения".
Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Последние комментарии