Внутрішньою безпекою ДФС викрито хабарників на митниці

Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України співробітниками Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС викрито працівників митного поста «Угринів» Львівської митниці ДФС, які за допомогою посередників організували схему одержання хабарів від власників транспортних засобів на іноземних номерах за безперешкодне переміщення їх на митну територію України.

Документування протиправної діяльності проводилось понад три місяці, в ході якого зафіксовані неодноразові факти одержання грошових коштів працівниками зазначеного митного органу.

Під час одержання чергового хабара у сумі 700 дол. США затримано посередників та посадовця митниці.

Для затримання злочинної групи було створено 14 слідчо-оперативних груп з числа співробітників військової прокуратури Львівського гарнізону, УЗЕ у Львівській області ДЗЕ Національної поліції України та  внутрішньої безпеки ДФС.

Підозрюваний разом з посередниками намагалися втекти з місця скоєння злочину, позбутися речових доказів та навмисно скоїли наїзд на слідчого.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за кваліфікацією «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» (ч. 3 ст. 368 КК України). 

З метою встановлення повного кола осіб, причетних до скоєння злочинів та додаткових обставин кримінальних правопорушень, проводяться першочергові слідчі дії, а саме обшуки за місцем роботи і проживання фігурантів, вилучення речових доказів та допити свідків.

 

ДПІ у м. Сєвєродонецьку

Последние комментарии