“Тепла рукавичка”

Учні центру дитячої та юнацької творчості разом з волонтерами міської організації «Дивосвіт» провели благодійну акцію «Лелеченя добра» для вихованців школи-інтернату. Дітям, позбавленим батьківського піклування, передали багато необхідних речей. Підведення підсумків акції перетворилося на справжнє свято з насиченою розважальною програмою та подарунками.

Міська благодійна акція “Лелеченя добра” проводилася спеціально для вихованців школи-інтернату. Другий її етап передбачав збір теплих речей, тому мав цілком підходящу назву “Тепла рукавичка”.

На прохання взяти участь у благодійній акції активно відгукнулися багато навчальних закладів міста, а також ряд підприємств і приватних підприємців. Організатори розповіли, що такої щирості від населення навіть не очікували, враховуючи, що проходиться вона вдруге.

Перший етап міської акції “Лелеченя добра” проводився у жовтні, і мав назву “Парасолька від негоди”. Вихованцям інтернату, які відвідують позашкільні гуртки та різні спортивні секції, їх ровесники подарували парасольки — адже ці необхідні у дощову погоду атрибути не передбачені у державному забезпеченні. А дівчатам старших класів спонсори подарували фени.

Директор школи-інтернату Олена Лєгостаєва щиро подякувала усім учасникам акції і розповіла, що колись вона сама працювала піонервожатою, а їх заклад шефствував над дитячим будинком. Аби цей ланцюжок добрих справ ніколи не переривався, Олена Валеріанівна запросила усіх друзів інтернату на зимові свята. Зі свого боку волонтеру “Дивосвіту” також готуються до цих зустрічей.

Після ігрової програми, до якої із задоволенням долучилися і діти, і дорослі гості, усі разом завантажували подарунки до машини інтернату.

Наталія Войнова

Последние комментарии