Ліцеїст став стипендіатом Президента України

18 жовтня 2011 р. в залі засідань Вченої ради НТУУ “КПІ” відбулося урочисте вручення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук (МАН) та Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів.

Привітати переможців  прийшли президент МАН народний депутат України С.О.Довгий, заступник міністра освіти і науки України І.П.Зайцева, ректор НТУУ “КПІ” академік НАН України М.З.Згуровський, директор Інституту гідромеханіки НАН України академік НАН України В.Т.Грінченко.

Приємно, що серед 130 лауреатів (4 - з Луганської області) був і ліцеїст -  Тарас Хохола 1-А). За підсумками минулого навчального року Тарас був нагороджений знаком «Обличчя школи» як найрезультативніший науковець ліцею. Нагадаємо, Тарас став переможцем міського етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт в МАН (захищав 3 роботи: з математики, фізики та приладобудування), призером обласного (ІІІ м) і республіканського (ІІ м) етапів. У 2011 р. юнак - призер Всеукраїнської олімпіади з фізики на обласному рівні. Крім того, у 2010 році він брав участь у Міжнародній науково-практичної конференції «Матеріали для роботи в екстремальних умовах», дипломантом Всеукраїнській науково-технічній виставці молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України» й учасником регіональної науково-практичної конференції «Майбутній науковець-2010» в Технологічному інституті Східноукраїнського Національного Університету ім. В.Даля і Першої Всеукраїнської виставки-звіту дитячої творчості «Країна юних майстрів».

Ми вітаємо Тараса і бажаємо йому успіхів і в цьому році на Олімпі науки! До речі, у минулому році Тарас став стипендіатом губернатора, а в цьому – Президента України, значить, у наступному на нього чекає Нобелівська? Хай так і буде.

  • premiya1.jpg

Последние комментарии