Керівник Держагентства автомобільних доріг ознайомився з відновленням інфраструктури Луганщини

12 липня виконуючий обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак з робочою поїздкою відвідав Луганську область. Слід відзначити, що за три роки проведення АТО до цього дня жоден керівник агентства сюди не приїздив.

Під час поїздки Славомір Новак разом із заступником голови Луганської  облдержадміністрації Вадимом Данієляном ознайомились з ходом відновлювальних робіт на об’єктах дорожньої інфраструктури області.

Це, зокрема, поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення «Кремінна-Торське», капітальний ремонт мосту у місті Новодружеськ через річку Сіверський Донець, поточний середній ремонт автомобільної дороги «Демино-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ-Луганськ та поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення «Чугуїв-Мілове».

Високо оцінивши якість відновлювальних робіт, пан Славомір висловив сподівання, що підрядник, що займається ремонтом мосту, 19 окремий мостовий загін 26 об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту, у подальшому буде відбудовувати інші об’єкти області та пообіцяв особисто завітати на відкриття мосту.

«Це дуже важливий об’єкт транспортної інфраструктури Луганщини. Загалом, вважаю, що ремонт мостів та доріг на Сході України є пріоритетом для нашого агентства. Нам потрібно виділяти більше коштів саме на відновлення доріг на Луганщині, бо якість більшості з них дуже погана. Це наш спільний виклик», – наголосив Славомір Новак.

У свою чергу, Вадим Данієлян висловив подяку пану Славоміру від імені голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза та зауважив, що ми завжди готові до співпраці щодо відновлення інфраструктури.

Заступник голови облдержадміністрації звернув увагу, що загальна сума фінансування, необхідна на відновлення доріг і інфраструктури області, складає 4,2 млрд грн.

Последние комментарии