У Новоайдарському та Попаснянському районах різко зросла кількість обстрілів із важкого озброєння – полковник Андрій Лисенко

У Новоайдарському та Попаснянському районах різко зросла кількість обстрілів із важкого озброєння – полковник Андрій Лисенко

Вчора різко зросла кількість обстрілів із важкого озброєння у Новоайдарському та Попаснянському районах, що на Луганському напрямку. «Всього було випущено понад 50 мін різних калібрів. Основними «гарячими точками» традиційно були Кримське та Новозванівка, адже саме там було зафіксовано найбільшу кількість ворожих обстрілів», - повідомив полковник Андрій Лисенко, речник Міністерства оборони України з питань АТО під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Крім того, бойовики двічі порушили режим тиші у Станично-Луганському районі. Загалом вчора на Луганському напрямку сталося 18 обстрілів, із них 13 – із важкого озброєння.

На Донецькому напрямку ситуація також загострилася. «Вчора активні бойові дії велися на Світлодарській дузі, у Зайцевому та Авдіївці, причому на відміну від Луганського напрямку, інтенсивність мінометних обстрілів у кілька разів вища. Бойовики випустили близько 180 мін», - повідомив речник Міноборони з питань АТО. В Авдіївці внаслідок обстрілів знову знеструмлена Донецька фільтрувальна станція. Окремі збройні провокації сталися поблизу Донецького аеропорту. Всього за минулу добу на Донецькому напрямку сталося 15 обстрілів з боку бойовиків, із них 12 – із важкого озброєння.

На Маріупольському напрямку бойовики порушили режим тиші 30 разів. Більшість обстрілів припадає на південну ділянку лінії зіткнення. Важке озброєння застосовували у Красногорівці, Славному, Гнутовому та Водяному, при цьому випустили близько 25 мін. Більшість обстрілів відбулися у вечірні години.

За минулу добу внаслідок бойових дій 1 український військовий загинув, 7 – отримали поранення. «Найбільші втрати припадають на Авдіївку – 1 загиблий і 3 поранених воїнів», - додав Андрій Лисенко.

Речник Міноборони з питань АТО також повідомив, що у Широкиному виявили дві встановлені протипіхотні міни направленої дії МОН-50 російського виробництва. За висновками фахівців, боєприпаси були виготовлені у 1997 році у Росії.

Последние комментарии