Компенсація грошей за путівки чорнобильцям

“Згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”(набирає чинності з 1 січня 2017р.), Управління праці та соціального захисту населення м. Сєвєродонецька забезпечує осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, путівками до санаторно-курортних закладів шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб,  у порядку черговості подання заяв в межах бюджетних призначень за  місцем проживання таких громадян.

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за  місцем проживання громадян.

За додатковою інформацією необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім.19,тел.4-43-52.”

 

Управління праці та соціального захисту населення міської ради

Последние комментарии