Сєвєродонецьке Головне управління ДСНС України відзначило День рятівника

З нагоди професійного свята – Дня рятівника, яке відзначається 17 вересня, співробітники Головного управління ДСНС у Луганській області провели урочистості для робітників області в ПК хіміків.

У цей день прийнято вітати працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань цивільного захисту. Саме рятівники берут участь у попередженні та ліквідації пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод – ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101.

На заході всіх працівників ДСНС привітали зі святом представники правоохоронних служб міста, а саме Національної поліції, Служби безпеки України, прокуратури та ін. Невід’ємною частиною урочистостей стало нагородження кращих рятувальників області. За високі показники в службовій діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, проявлені героїзм та самовідданість було заохочено близько 100 працівників підрозділів ГУ ДСНС області. Захід було завершено святковим концертом.

 

Сєвєродонецьке міське управління ДСНС в Луганській області

Последние комментарии