Отримання пенсій через установи банків

Отримання пенсій через установи банків

Коли надходить час оформляти пенсію, перед людиною стає питання: «Де отримувати виплату, в банку або на пошті?» З кожним роком все більше пенсіонерів обирають обслуговування в фінансових установах.

Так, станом на 1 липня 2016 року пенсію та грошову допомогу в банках отримують 67% від загальної чисельності отримуючих в м. Сєвєродонецьку. Дана послуга вигідна всім сторонам: Пенсійному фонду України, банкам, самим пенсіонерам.

Враховуючи той факт, що фінансування пенсійних виплат через поточні рахунки банків відбувається безоплатно, фонд заощаджує значну суму. Так, тільки по м. Сєвєродонецьку економія за 6 місяців поточного року склала 4365 тис. грн. Враховуючи те, що середня пенсія по місту складає 1915,11 грн., на заощаджені кошти можно виплатити пенсію близько 2280 пенсіонерам.

В свою чергу, банки зацікавлені в залученні нових клієнтів, яким можна запропонувати й інші послуги. Вигоди пенсіонерів найбільш очевидні. Банк видає пенсіонеру платіжну картку, завдяки якій пенсіонер може знімати гроші у будь-якому банкоматі, а додаткова послуга sms-банкінг дозволить постійно слідкувати за станом рахунку. Зняти гроші в банкоматі зможе будь-який член сім’ї, якому ви довірили свій РІN-код.

У отримувачів пенсій через банківські установи є ще одна перевага. Якщо пенсіонер з якихось причин не зміг отримати пенсію на пошті, гроші після 25 числа повертаються до Пенсійного фонду України і отримати їх можна буде тільки у наступному місяці. Гроші на банківському рахунку будуть доступні у будь-який час після надходження на рахунок. Відкриття та обслуговування пенсійних рахунків здійснюється безоплатно. А на залишки коштів, які знаходяться на поточних рахунках пенсіонерів, банк нараховує відсотки (на 0,5-2% більші, ніж для інших клієнтів). До того ж, за деякими депозитами надається послуга поповнення рахунку без зменшення процентної ставки. Банки пропонують вкладникам похилого віку знижки на оренду сейфів, безкоштовне оформлення заповіту на депозитний рахунок, бонуси при оплаті покупок в магазинах з банківських карток, оплату комунальних послуг без комісії. З огляду на те, що економічний стан у країні дуже складний, виплата пенсій через банківські фінансові установи є більш надійним варіантом отримати готівкові кошти. 

Станом на 1 липня 2016 р. управлінням Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку укладені договори на виплату пенсій та допомог з 11 банківськими установами, а саме: ПАТ «Державний Ощадний банк України»; ПАТ АБ «Укр­газбанк»; ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»; ПАТ КБ «ПриватБанк»; ПАТ «Промінвестбанк»; ПАТ «Укр­Сиббанк»; ПАТ «Укрсоцбанк»; ПАТ «Перший Український Міжнародний банк»; ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»; ПАТ «Альфа Банк»; ПАТ «СБЕРБАНК».
Радимо скористатися наданими можливостями. 

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку

Последние комментарии