Юрій Гарбуз у Троїцькому відвідав підприємство з переробки соняшнику

Юрій Гарбуз у Троїцькому відвідав підприємство з переробки соняшнику

Під час поїздки в Троїцьке, з нагоди 90-ї річниці заснування Троїцького району, очільник області ознайомився з роботою підприємства з переробки соняшнику ТОВ «АГРО КЕПІТАЛ ГРУП ЛТД». Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Підприємство, яке засноване повністю на іноземні інвестиції, працює в Троїцькому районі з 2011 року. На ньому працюють 150 працівників. Основними видами діяльності підприємства є вироблення соняшникової олії та шроту. У рік це підприємство переробляє близько 160 тис. тонн соняшнику.

«На прикладі цього підприємства ми бачимо, що іноземні інвестиції в переробку сільськогосподарської продукції в Луганській області можуть бути успішними. Розвиток агропромислового комплексу Луганщини – один із пріоритетних напрямків діяльності обласної державної адміністрації. Виробники і переробники сільськогосподарської продукції отримували, і будуть отримувати від нас всіляку допомогу і підтримку, як регіональному, так і на загальнодержавному рівні», – зазначив Юрій Гарбуз під час розмови з керівництвом підприємства.

Последние комментарии