В Сєвєродонецьку пройшла виставка голубів

28 травня в Сєвєродонецьку пройшла виставка голубів.

Проходив захід на прибережній території Чистого озера. Окрім голубів, тут були представлені ще й півні, кури, індики, качки та інші пернаті. Були присутні й пухнасті представники тваринного світу: кролі, шиншили, хом’ячки та інші.

Виставка організована Луганським обласним та Сєвєродонецьким міським клубами голубоводів, любителів декоративних та співочих птахів, взяла участь в підготовці заходу й Сєвєродонецька міська рада.

Відвідав виставку секретар міськради, в.о. міського голови Григорій Пригеба, який, до речі, є керівником Луганської обласної спілки голубівників. 

«Подібні виставки дуже важливі. За постійною побутовою метушнею люди рідко коли бувають на природі. І цей захід допомагає відволіктися від проблем, підняти настрій, налаштувати на позитивні емоції і просто відпочити. Ми проводимо такі виставки регулярно раз на квартал, а ця ще й присвячена Дню міста, яке ми святкуємо в ці вихідні », - сказав Григорій Пригеба

Також під час заходу Григорій Валентинович від міськради та Клубу голубівників та співочих птахів за активну громадську позицію, вагомий особистий вклад в розвиток голубівництва, природоохоронну діяльність та з нагоди Дня міста вручив голубівникам грамоти та кубки. Від обласного та міського клубів голубівників його учасників «за відмінну номінацію голубів» нагородили дипломами та медалями. За активну участь в проведенні виставок голубів в місті Сєвєродонецьку та постійну допомогу Сєвєродонецькому клубу голубівників керівник міського осередку Юрій Олійник вручив Грамоту Григорію Пригебі.

Також під час заходу його відвідувачів частували безкоштовним смачним кулешем. 

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради

Последние комментарии