Юні важкоатлети Луганщини встановили два рекорди

З 13 по 16 квітня в місті Славутич (Київська область) проходить чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 17-ти років.

Вже закінчились змагання серед дівчат. Луганчанки показали такі результати.

Аліна Захарченко стала першою у ваговій категорії  44 кг у сумі двоборства 108 кг (ривок – 51 кг, поштовх – 57 кг). Спортсменка на змаганнях завоювала три золота.

Крім цього, Аліна встановила рекорд України серед дівчат до 15 років у ваговій категорії до 44 кг у ривку.

У цій же ваговій категорії 44 кг Ольга Івженко в сумі двоборства посіла ІІ місце з результатом 104 кг (ривок – 47 кг, поштовх – 57 кг). В копілку збірної області спортсменка принесла три срібла.

Нагадаємо, Ольга встановила рекорд України серед дівчат до 13 років у ваговій категорії до 44 кг у ривку.

Дар’я Шишанова посіла ІІ місце у ваговій категорії 63 кг з результатом двоборства 133 кг (ривок – 63 кг, поштовх – 70 кг). Луганчанка завоювала три срібні медалі.

За результатами змагань, дівчата зайняли третє загальнокомандне місце на чемпіонаті України з важкої атлетики серед кадетів до 17-ти років.

Вітаємо наших спортсменок та їх тренерів!