СБУ ліквідувала конвертаційний центр, через який щомісяця "відмивалося" понад 10 мільйонів гривень

У Луганській області співробітники Служби безпеки України ліквідували конвертаційний центр, через який щомісяця "відмивалося" понад 10 мільйонів гривень, повідомляє прес-центр СБУ.

Організатором конверту був мешканець Сєверодонецька, який "обслуговував" низку підприємств, у тому числі з тимчасово окупованих терористами територій. Крім переведення грошей у готівку через фіктивні безтоварні операції, конверцентр штучно формував податкові кредити для ухилення від сплати податків.

Співробітники спецслужби встановили, що кошти "відмиті" для підприємств з т.зв. "ДНР/ЛНР" йшли на фінансування незаконних збройних формувань терористів та утримання "урядів" псевдореспублік.

Під час обшуків правоохоронці вилучили значну суму готівки, печатки підприємств з різних регіонів України, бухгалтерські документи, оргтехніку та велику кількість пластикових банківських карток для отримання готівки.

Організатора конвертаційного центру затримано. За ухвалами суду накладено арешти на рахунки фіктивних підприємств, сума коштів на них перевіряється.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-5 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Последние комментарии