На світовій першості з плавання в ластах наші спортсмени завоювали чотири медалі

Днями в Італії завершився II етап Кубка Світу з плавання в ластах, у якому взяли участь найсильніші спортсмени з 20 країн.Про це повідомляє управління молоді та спорту ЛОДА.

До складу національної збірної увійшли представники нашої області – спортсмени Сєвєродонецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко»: майстер спорту України міжнародного класу Валентина Резнік та майстер спорту України міжнародного класу Денис Левін.

За результатами змагань наші спортсмени завоювали чотири медалі: два золота та два срібла.

Так, Денис став першим на дистанції 50 метрів (пірнання), а Валентина  виборола срібло у дисциплінах 50 метрів та 100 метрів плавання в ластах. Крім цього, золото спортсменці принесла жіноча естафета 4х100 метрів.

Наразі наші спортсмени готуються до участі у ІІІ етапі Кубка Світу, який пройде у Польщі з 21 по 24 квітня.