У загальнокомандному заліку спортсмени з Лисичанська стали чемпіонами обласної першості з греко-римської боротьби

Минулої суботи, 18 березня у місті Лисичанськ  на базі міської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся чемпіонат Луганської області серед молодших юнаків (2002-2003 років народження) з греко-римської боротьби.Про це повідомляє управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

До Лисичанська з’їхалися понад 70 спортсменів, які представляли  команди зі Старобільського, Біловодського, Новопсковського районів та міст Кремінна і Лисичанськ.

Борці змагалися у вагових категоріях 32 кг, 35 кг, 38 кг, 42 кг, 47 кг, 53 кг, 59 кг, 66 кг, 73 кг, 85 кг та 85-100 кг.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Гринько Микита (Біловодськ), Зеленяк Данило (Лисичанськ), Шацьков Михайло (Лисичанськ), Домарєв Микита (Лисичанськ), Корєєв Данило (Кремінна), Ладік Олексій (Лисичанськ), Одноволов Данило (Лисичанськ), Ноженко Юрій (Старобільськ).

У загальнокомандному заліку призові місця розподілився наступним чином: перше місце вкотре виборола команда з Лисичанська, друге посіли представники Старобільського району та третє місце у спортсменів з Новопсковського району.

Підготували борців: Логачов Ігор, Коротких Сергій, Ладік Дмитро, Семенов Андрій, Фурман Микола, Шкодюк Віктор, Корнєв Василь, Жеребілов Юрій, Ожерело Геннадій, Дмитренко Євгеній, Скляров Олександр, Федченко Олексій та Мочалкін Олександр.